Movies
Ratings
853
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.0