Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Napoleon DynamiteRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 4.0
RockyRated ★ 3.5