Series
Ratings
107
You and Everything ElseRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0