Series
Ratings
98
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- Hey Yo YorangRated ★ 3.0