Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
The InugamisRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Under the Silver LakeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Tokyo HeavenRated ★ 4.5
MalenaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5