Movies
Ratings
869
FireworksRated ★ 4.5- SABAKANRated ★ 4.0
- The Great Chef: Peking RestaurantRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
CountRated ★ 2.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5