Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0- 다큐프라임 - 히말라야Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 잠Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0