Movies
Ratings
14
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0