Titles you rated
EncantoRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 0.5