Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 0.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0