Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0