Movies
Ratings
300
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 1.5
21Rated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0