Series
Ratings
39
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0