Titles you rated
Blue StreakRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0