Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 0.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Turtle's HeadRated ★ 3.0
Next FloorRated ★ 3.5- SeasonsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
How do I kill that B?Rated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Sick of MyselfRated ★ 3.5- Oh! GalileoRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5