Series
Ratings
381- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 3.0
- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 2.0
86Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
86Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
ChobitsRated ★ 2.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 2.5