Movies
Ratings
405
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0