Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5