Titles you rated
The InternRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5