Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0