Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0