Series
Ratings
35
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- 지구전대 파이브맨Rated ★ 2.5
高速戦隊ターボレンジャーRated ★ 3.0- Choujin Sentai JetmanRated ★ 5.0
- 전격전대 체인지맨Rated ★ 4.5
- 과학전대 다이나맨Rated ★ 4.5
- 전자전대 덴지맨Rated ★ 4.0
- 太陽戦隊サンバルカンRated ★ 5.0
Dai Sentai Goggle VRated ★ 2.0- 평화의 전사 라이브맨Rated ★ 5.0
- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
- Space Runaway IdeonRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0- Holy LandRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5