Movies
Ratings
337
MossRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 1.5
The Mad MonkRated ★ 3.5
Justice, My Foot!Rated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
OldRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5