Series
Ratings
111
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0