Movies
Ratings
67
ZootopiaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
My Girl and IRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 1.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5