Series
Ratings
78
The GuestRated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0