Series
Ratings
45
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- 굿데이Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 0.5
Behind Your TouchRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 0.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0