Movies
Ratings
115
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0