Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Searching for the ElephantRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0