Movies
Ratings
848
WhiplashRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0