Titles you rated
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0