Movies
Ratings
103
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 1.0