Series
Ratings
18
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0