Movies
Ratings
271
I Feel PrettyRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 2.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
SpencerRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5