Series
Ratings
266
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 2.5- 아따맘마 Part 3Rated ★ 4.0