Titles you rated
DisenchantmentRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 1.0
The Crowned ClownRated ★ 2.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 2.0
Man to ManRated ★ 0.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Real MenRated ★ 0.5
Idol RoomRated ★ 0.5- Battle of TonguesRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 1.5
A New LeafRated ★ 4.0
LIFERated ★ 1.0