Titles you rated
AshfallRated ★ 2.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.5
The ImmigrantRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Tulip FeverRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 4.0