Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
SphereRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 4.0