Movies
Ratings
582
Talk to MeRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Spring GardenRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5