Series
Ratings
24
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0