Movies
Ratings
50
HostelRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 1.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Saw VIRated ★ 1.0
The Guard PostRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
EpitaphRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0