Movies
Ratings
238
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Deepest BreathRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0