Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
 
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0