Series
Ratings
50
HannibalRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5
ForeverRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
River's Edge Investigative Agency OkawabataRated ★ 3.5
Breakfast and DinnerRated ★ 4.0- ラ・セーヌの星Rated ★ 3.5
Princess KnightRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Lupin the Third Part IIRated ★ 4.5
Byplayers Season 1Rated ★ 4.5
Colombo Season 1Rated ★ 4.0
Fukuie Keibuho no AisatsuRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Coji-CojiRated ★ 4.5
Fushigina MerumoRated ★ 4.0
じゃりン子チエRated ★ 4.5- Unsolved Cases Special: PhantomRated ★ 4.0
- 探偵物語Rated ★ 5.0
Wounded AngelsRated ★ 4.0