Movies
Ratings
342
The MedallionRated ★ 3.0
Emergency Act 19Rated ★ 0.5
ChawRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Mokpo the HarborRated ★ 2.0
PixelsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5