Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.5