Movies
Ratings
81
1917Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0