Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Lee Sang That Lee SangRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5