Movies
Ratings
143
Before SunsetRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0