Titles you rated
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0
LIFERated ★ 1.5
My MisterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
BorderlinerRated ★ 1.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5